Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy fialová

1390 

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy fialová od této značky Kiepe je k dostání za výborné peníze. Skvělý produkt s garancí kvality. Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy fialová – nyní pořídíte za super cenu 1390 Kč.

Katalogové číslo: 4098 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy fialová od společnosti s výborným jménem Kiepe je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Profesionální žehlička na vlasy Kiepe Duo je univerzálním pomocníkem pro tvorbu kudrlinek, objemu či hladkého účesu. Žehlící plochy mají nano titanium povrch, který způsobuje dokonalé vyhlazení bez statické elektřiny. napětí: 120-230 V velikost žehlicí plochy: 24 x 90 mm maximální teplota 230 ° C frekvence: 50 / 60Hz barva: fialová KIEPE Professional Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 4098
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Duo - Profesionální žehlička na vlasy fialová
Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy fialová
1390