Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml

2042 

Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml od kvalitní značky Juvena , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml momentálně v akci za 2042 Kč.

Katalogové číslo: 9007867715727 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml od této spolehlivé značky Juvena . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

MasterCream Eye & Lip navrací očím mladistvou jiskru a rtům svůdnou plnost. Klíčem ke zpomalení stárnutí je SkinNova SC Technology, která podporuje aktivitu vlastních pleťových kmenových buněk coby zdroje nové a svěží pokožky a navíc chrání i její regenerační potenciál. Krém bohatý na mimořádně efektivní ingredience významně zlepšuje kvalitu citlivé pleti kolem očí a rtů, kde se předčasné stopy stárnutí projevují nejdřív. Působí okamžitě a účinně – kdykoliv je ho třeba. Tvoří svěží, novou pleť. Oftalmologicky a dermatologicky tetováno. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty ze stejné řady MasterCream .

 

Informace o produktu

  • Značka: Juvena
  • EAN: 9007867715727
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml
Juvena Protivrásková péče pro oblast očí a rtů (MasterCream Eye & Lip) 20 ml
2042