Jo Malone Lime Basil & Mandarin – EDC 100 ml

2399 

Jo Malone Lime Basil & Mandarin – EDC 100 ml od značky s dobrým jménem Jo Malone je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Jo Malone Lime Basil & Mandarin – EDC 100 ml levně za 2399 Kč.

Katalogové číslo: 690251000043 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jo Malone Lime Basil & Mandarin – EDC 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Jo Malone je k sehnání u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Lime Basil & Mandarin je citrusově-aromatická vůně pro ženy i muže uvedená na trh v roce 1999. Čistě citrusovou hlavu tvoří limetka, šťavnatá mandarinka a bergamot. V srdci se prolínají tóny bazalky, šeříku, kosatce a tymiánu. Základ pak dotváří pačuli a vetiver.

 

Informace o produktu

  • Značka: Jo Malone
  • EAN: 690251000043
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, limetka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tymián, bazalka, kosatec, šeřík”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Jo Malone Lime Basil & Mandarin - EDC 100 ml
Jo Malone Lime Basil & Mandarin – EDC 100 ml
2399