Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon, balzám, koncidonér)

420 

Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon, balzám, koncidonér) od naší známé značky Jilly Lenau lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon, balzám, koncidonér) momentálně v akci za 420 Kč.

Katalogové číslo: 6721 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon, balzám, koncidonér) od společnosti se zárukou kvality Jilly Lenau – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Cestovní sada obsahuje: Šampon na paruky – 100 ml Balzám na paruky – 100 ml Kondicionér na paruky – 100 ml Šampon na paruky Není žádným překvapením, že i o paruku je nutno pečovat jako o své skutečné vlasy a to proto, aby vydržela co nejdéle krásná a působila stále přirozeným, svěžím dojmem. Speciální šampon odstraňuje z vláken mastnotu a další nečistoty, zároveň působí antistaticky, regeneračně a chrání před UV zářením. Použití: Používejte vždy jako šamponovou lázeň, do které namáčíte paruku otočenou vlasem dovnitř. Paruku jemně promněte, poté vytáhněte a propláchněte čistou vodou. Dle potřeby postup opakujte. Nezapomínejte na následnou péči za pomocí balzámu. Balzám na paruky Po umytí speciálním šamponem, který se postará o odstranění mastnoty a dalších nečistot, je zapotřebí dokončit péči za pomocí balzámu, který vlákno důkladně ošetří, zjemní a navrátí účesu přirozený tvar a objem. Použití: Na ošetření připravte vodní lázeň přibližně z 1-2 litrů vlažné vody a z 1-2 lžic balzámu. Paruku do lázně ponořte, po několika minutách vytáhněte a opatrně ji zbavte přebytečné vody. Kondicionér na paruky Kondicionér určený k péči o paruky účinně brání lámání a plstnatění vlasů, zároveň chrání před poškozením při vysoušení za pomocí tepla a také před UV zářením či blednutím barvy. Dokáže konečky vláken obalit neviditelnou vrstvou, která omezuje nežádoucí cuchání. Použití: Vhodné k použití na suchý či vlhký vlas, a to na čistou, regenerovanou paruku. Za pomocí kondicionéru lze dotvarovat do požadovaného účesu či nechat volně doschnout. Pozor: S parukou vždy zacházejte velmi jemně, a to zejména v oblastech okolo obličeje či ofiny, které jsou náchylnější na natržení. Nikdy neždímejte, nedrhněte. Doporučeno je nechat vždy přirozeně uschnout na polystyrénové hlavě či jiném prodyšném stojánku. Po usušení pročešte hřebenem či kartáčem a až poté upravte za pomocí kondicionéru či laku na paruky. Jilly Lenau Jilly Lenau je česká společnost sídlící v centru Aše, v jejíž nabídce naleznete naprosto prvotřídní paruky a příčesky, ale i turbany či šátky, a to s ohledem na co nejpříznivější ceny. Portfolio produktů doplňuje sekce se speciálními přípravky, které napomáhají udržet paruky v té nejlepší kondici. Firma vznikla před více než 25 lety a nezaměřuje se pouze na prodej, ale v poslední době buduje „komunitu“ pro všechny, kde sdílí například své dobročinné aktivity či tipy k osobnímu rozvoji a duševnímu zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Jilly Lenau
  • EAN: 6721
  • Další vlastnosti: Objem 3x 100 ml.  . . . . . . . . .
Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon
Jilly Lenau Cestovní sada na umělý vlas (šampon, balzám, koncidonér)
420