JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá

2150 

JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá značky s tradicí a dobrou pověstí JeJoue je k získání právě teď u nás za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá – nyní pořídíte od 2150 Kč.

Katalogové číslo: 5060170970584 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá od společnosti s dlouholetou tradicí JeJoue je k dostání výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

G-Ki II je klíč k vašemu G-bodu! G-Ki II byla stvořena pro potěšení žen i párů. Její hlavní předností je nastavitelný pevný tvar pro přesnou stimulaci G-bodu, nebo současnou stimulaci G-bodu a klitorisu. Tvar těla a možnosti G-Ki II britského výrobce JE JOUE jsou mezi konkurenty stejně tak jedinečné, jako je jedinečná každá žena. V porovnání s jinými výrobky určenými ke stimulaci bodu G je G-Ki II maximálně funkční, protože nastavenou polohu lze pevně zafixovat, což umožní vyvinout tlak přesně v místech, kde je to potřeba. Povrch je pokrytý vrstvou lékařského silikonu, díky kterému je G-Ki II hebká, pachově neutrální a hypoalergenní. Hlava G-Ki II je zaoblená na štíhlém elegantním krčku, který lze ohnout a zafixovat pro přesnou masáž G-bodu. Další ohebné místo je zhruba v polovině délky těla vibrátoru. Toto druhé ohebné místo vám umožní nastavit G-Ki II tak, aby při masáži G bodu byla možná i současná stimulace klitorisu.

 

Informace o produktu

  • Značka: JeJoue
  • EAN: 5060170970584
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá
JeJoue Erotická hračka G-Ki II saténově černá
2150