Jean P. Gaultier Le Male – EDT 200 ml

2221 

Jean P. Gaultier Le Male – EDT 200 ml od přední společnosti Jean P. Gaultier je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Jean P. Gaultier Le Male – EDT 200 ml – produkt momentálně prodáváme za 2221 Kč.

Katalogové číslo: 8435415012690 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jean P. Gaultier Le Male – EDT 200 ml od této přední společnosti Jean P. Gaultier , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Jean Paul Gaultier použil pro flakon vůně symbol námořnického trička. Le Male je orientálně-fougerová vůně. V první fázi ucítíte bergamot, kardamon, levanduli, v srdci se skrývají květy pomeranče v kombinaci s kmínem, v poslední fázi vás oslní exotické dřeviny, fazole Tonka a vanilka. Vůně byla na trh uvedena v roce 1995.

 

Informace o produktu

  • Značka: Jean P. Gaultier
  • EAN: 8435415012690
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, kmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, dřevité tóny, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, fougerová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”}}.  . . . . . . . . .
Jean P. Gaultier Le Male - EDT 200 ml
Jean P. Gaultier Le Male – EDT 200 ml
2221