Hermes Un Jardin Apres La Mousson – EDT 100 ml

2003 

Hermes Un Jardin Apres La Mousson – EDT 100 ml od známého předního výrobce Hermes je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Hermes Un Jardin Apres La Mousson – EDT 100 ml aktuálně zrovna za 2003 Kč.

Katalogové číslo: 3346131900022 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Un Jardin Apres La Mousson – EDT 100 ml od skvělého výrobce Hermes je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Un Jardin Après La Mousson je orientálně-kořeněná vůně pro ženy i pro muže. Evokuje jasné vzezření přírody, která se znovu probouzí po dešti… kdesi v Indii. Velice delikátní vůně, která je především ve znamení kořenitých tónů. Vůně byla na trh uvedena v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346131900022
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, černý pepř, koriandr”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, zázvor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Hermes Un Jardin Apres La Mousson - EDT 100 ml
Hermes Un Jardin Apres La Mousson – EDT 100 ml
2003