Hermes Terre D´ Hermes – EDP (náplň) 125 ml

2410 

Hermes Terre D´ Hermes – EDP (náplň) 125 ml od společnosti s výborným jménem Hermes je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Hermes Terre D´ Hermes – EDP (náplň) 125 ml za výhodnou cenu 2410 Kč.

Katalogové číslo: 3346131404483 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Terre D´ Hermes – EDP (náplň) 125 ml od výrobce s dobrým jménem Hermes lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Terre D´ Hermès je dřevitě-chyprová vůně pro muže, který umí objevit neobvyklost v běžné věci. Muž, nosící tuto vůni, je v každém okamžiku neodolatelný, smyslný a jedinečný. Jednoduché složení vůně z grapefruitu, pomeranče, dřevitých tónů, lišejníku a benzoinu potvrzuje, že v jednoduchosti je krása.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346131404483
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, benzoin, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomeranč, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”křemen”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Hermes Terre D´ Hermes - EDP (náplň) 125 ml
Hermes Terre D´ Hermes – EDP (náplň) 125 ml
2410