Hermes Concentré De Pamplemousse Rose – EDT 100 ml

2423 

Hermes Concentré De Pamplemousse Rose – EDT 100 ml od tohoto výrobce Hermes je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si bezpečně a rychle online. Hermes Concentré De Pamplemousse Rose – EDT 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 2423 Kč.

Katalogové číslo: 3346132000608 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hermes Concentré De Pamplemousse Rose – EDT 100 ml od přední značky Hermes je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Pokud nový den nepřináší radost, rána jsou těžká a pošmourná, zdráháte se vstát a jít do práce, pak je vaší záchranou lahodná toaletní voda Hermes Concentré De Pamplemousse Rose. Jedná se o skutečně jedinečnou vůni. Stačí nanést pár kapek na pokožku za uchem nebo na zápěstí a v mžiku pocítíte příval síly a dobré nálady. Svěží citrusové tóny se propojí s růží, rebarborou a vetiverem s jediným cílem – učinit váš den jedinečný a plný radosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

 

Informace o produktu

  • Značka: Hermes
  • EAN: 3346132000608
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, růže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomelo, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pomeranč, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}.  . . . . . . . . .
Hermes Concentré De Pamplemousse Rose - EDT 100 ml
Hermes Concentré De Pamplemousse Rose – EDT 100 ml
2423