Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml

2593 

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml od výrobce s dobrým jménem Helena Rubinstein je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml , produkt koupíte ted u nás za 2593 Kč.

Popis

Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml zboží dodává Helena Rubinstein je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Obnovující sérum s příjemnou texturou je ideální pro všechny typy pleti, i pro všechny věkové skupiny. Zvyšuje odolnost pleti, osvěžuje, pleť perfektně hýčká a dodává jí přesně to, co potřebuje. Pomáhá vyhlazovat vrásky, obnovuje hustotu pleti a zachovává mladistvý vzhled. Podívejte se i na ostatní přípravky skvělé kosmetiky této značky .

 

Informace o produktu

  • Značka: Helena Rubinstein
  • EAN: 3614271563675
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 100 ml
Helena Rubinstein Ochranné sérum pro obnovu pleťových buněk Powercell Skinmunity 50 ml
2593