Havlíkova Apotéka – Svůdné rty 10ml

348 

Havlíkova Apotéka – Svůdné rty 10ml od známé značky Havlíkova Apotéka je k dostání levně a pohodlně online. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Havlíkova Apotéka – Svůdné rty 10ml výhodně za 348 Kč.

Katalogové číslo: 8594177414538 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Svůdné rty 10ml od výrobce s mnohaletou tradicí Havlíkova Apotéka – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Vaše rty budou neodolatelné, pokud jim dodáte hydrataci, extrakt z kávy a látku HyaPearl obsažené v tomto balzámu. Tento denní balzám je vhodný pro uklidnění popraskaných rtů, jen tak na osvěžení nebo na noc jako maska. Rty potřebují tu nejjemnější péči. Jejich pokožka je totiž jednou z nejtenčích na našem těle. Obsahuje velmi málo tuku a tak se sama nemůže chránit před vnejšími vlivy a je třeba jí pomoci. Rty netrpí jen v zimě, ale také při změnách počasí či při vystavení slunečním paprskům nebo klimatizaci. Pro péči o ně je ideální používat přírodní balzámy, protože jsou svý složením blízko struktuře naší pokožky. Pleť vypíná, hydratuje a tonizuje unikátní typ kyseliny hyaluronové – HyaPearl. Extrakt z kávy Arabica získaný šetrnou CO2 extrakcí má antioxidační účinky, chrání pokožku před volnými radikály, vyrovnává pH pokožky, podporuje její regeneraci, dodává jí zářivost, jas a snižuje známky únavy. Komplex vosků složený z jojobového vosku – Acticire® (vosk keře akácie a slunečnice) pleť zvlhčuje, zjemňuje ji a vytváří na ní jemný film, který zabraňuje ztrátě hydratace. Použití: Před nanesením rtěnky vždy naneste i vrstvu balzámu. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177414538
  • Další vlastnosti: Objem 10 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Svůdné rty 10ml
Havlíkova Apotéka – Svůdné rty 10ml
348