Havlíkova Apotéka – Pramen krásy 200ml

316 

Havlíkova Apotéka – Pramen krásy 200ml od dodavatele s dobrým jménem Havlíkova Apotéka je u nás k dispozici opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Havlíkova Apotéka – Pramen krásy 200ml výhodně ted u nás za 316 Kč.

Katalogové číslo: 8594177412916 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Pramen krásy 200ml od kvalitní společnosti Havlíkova Apotéka , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Tato odličovací voda je vhodná zvláště pro problematickou pleť s akné a je doplněna vůní růžových květů. Obsahuje ověřenou složku CytobiolTM Iris A2, patentem chráněnou směs extraktu oddenku kosatce florentského, vitaminu A a zinečnaté soli. Pleť chární proti zánětům, stahuje póry, snižuje tvorbu mazu už za 28 dní. Přípravek udržuje rovnováhu kožní mikroflóry a udržuje pleť svěží a čistou. Účinné složky: CytobiolTM Iris A2, vitamin E a zemea. Použití: naneste na odličovací tampon a jemně přetřete a očistěte pleť. Každé čištění ukončete opláchnutím pleti čistou vodou pro dokonalé vyčištění a prokrvení pleti pro nanesení krému. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177412916
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Pramen krásy 200ml
Havlíkova Apotéka – Pramen krásy 200ml
316