Havlíkova Apotéka – Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml

626 

Havlíkova Apotéka – Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml od našeho známého výrobce Havlíkova Apotéka je k dostání za výborné peníze. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Havlíkova Apotéka – Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml – nyní získáte od 626 Kč.

Katalogové číslo: 8594177417164 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml značky Havlíkova Apotéka , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

O ochraně pokožky před slunečním zářením toho bylo psáno již mnoho. I navzdory tomu, jak je slunce pro naše zdraví prospěšné, protože podporuje řadu fyziologických procesů, jako je tvorba vitaminu D či hormonu štěstí serotoninu, je potřeba se o naši pleť před vystavením slunečnímu záření správně starat, a to po celý rok, nejen během letních měsíců. Vhodná péče dokáže zajistit ochranu před škodlivým UV zářením a předchází případné dehydrataci, ztrátě pružnosti, tvorbě pigmentových skvrn či vrásek. Aktivní složky: Antileukine™ 6 – výtažek ze zlaté mořské řasy, zabraňuje poškození pokožky UV zářením, zčervenání či podráždění pleti. Posiluje účinek SPF filtrů, taktéž příjemně hydratuje. Navíc nabízí anti-age účinek. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová – váže na sebe obrovské množství vody, čímž chrání před vysušováním pokožky. Pozitivně ovlivňuje texturu pleti a napomáhá redukovat vrásky. Snižuje tvorbu kožního mazu. Bio arganový olej – bohatý na vitamín E, koenzym Q10 a omega 6 a 9 mastné kyseliny, díky kterým pleť skvěle vyživuje a hydratuje. Oxid zinečnatý – přírodní minerální látka, dokonale chrání i hlubší vrstvy pokožky před UVA i UVB zářením. Oxid titaničitý – přírodní minerální látka poskytující ochranu zejména před UVB zářením a následným zčervenáním pokožky a jejím spálením. Použití: Krém naneste v silnější vrstvě na oblast tváře a dekoltu před pobytem na slunci. Po koupání či otření ručníkem je vhodné aplikaci opakovat. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177417164
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml
Havlíkova Apotéka – Opalovací krém na pleť a dekolt 30ml
626