Havlíkova Apotéka – Mycí elixír na intimní partie 500ml

873 

Havlíkova Apotéka – Mycí elixír na intimní partie 500ml od tohoto výrobce Havlíkova Apotéka je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Havlíkova Apotéka – Mycí elixír na intimní partie 500ml ve skvělé akci za 873 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411537 Kategorie: , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Mycí elixír na intimní partie 500ml značky Havlíkova Apotéka , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Bio mycí elixír na intimní partie, nepěnivý, s výtažky kopřivy, levandule a chmele. Díky svému složení je jemný a šetrný k pokožce, jemně ji regeneruje chrání a zároveň má antibakteriální účinky. Použití: aplikujte dostatečné množství přípravku do svých dlaní, napěňte jej v intimních partiích a důkladně opláchněte teplou vodou. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411537
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Mycí elixír na intimní partie 500ml
Havlíkova Apotéka – Mycí elixír na intimní partie 500ml
873