Havlíkova Apotéka – Luční poupátko 200 ml

383 

Havlíkova Apotéka – Luční poupátko 200 ml od dodavatele s dobrým jménem Havlíkova Apotéka je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Havlíkova Apotéka – Luční poupátko 200 ml zrovna teď v akci za 383 Kč.

Katalogové číslo: 8595691500844 Kategorie: , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Luční poupátko 200 ml od známého dodavatele Havlíkova Apotéka lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

O dětské vlásky, vlasovou pokožku i pokožku tělíčka se důkladně, a přitom šetrně postará jemný šampon Luční poupátko. Přípravek obsahuje výtažky z kopřivy, lopuchu, levandule, ořešáku, rooibosu, světlíku, pohanky, ovsa, rozmarýnu, slézu, chmele, blahovičníku a citronu. Tato řada přírodních, vysoce účinných a na vitamíny a minerály bohatých látek zajistí nejmenším tu nejkvalitnější péči. Obsažené složky propůjčují vláskům i pokožce potřebnou hydrataci, pevnost, výživu, ochranu a čistící účinek. Nabízí také zklidnění i zjemnění v případě citlivé pokožky se sklony k ekzémům či lupénce. Dále fungují protizánětlivě, antibakteriálně a mírní příznaky podráždění či začervenání pokožky. Použití: Aplikujte přiměřené množství přípravku na navlhčené dětské vlásky a pokožku, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8595691500844
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Pro děti.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Luční poupátko 200 ml
Havlíkova Apotéka – Luční poupátko 200 ml
383