Havlíkova Apotéka – Krásné ruce 300ml

1025 

Havlíkova Apotéka – Krásné ruce 300ml od této značky Havlíkova Apotéka , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Havlíkova Apotéka – Krásné ruce 300ml , produkt koupíte ted u nás za 1025 Kč.

Katalogové číslo: 8594177412954 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Krásné ruce 300ml od kvalitní společnosti Havlíkova Apotéka je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Tento krém je vyvinut pro každodenní péči o pokožku rukou a paží. Vybraný komplex olejů a extraktů, poskytuje optimální výživu rukám se suchou pokožkou, popraskanými místy a záděry. Bio olej ze slunečnice se snadno vstřebává, dodá pleti potřebný vitamin E. Extrakty z mateří kašičky, rakytníku a meduňky mají zjemňující, regenerační a zklidňující účinky. Olej ze semen máku promastí suchá místa, glycerin přírodního původu dodá vyváženou hydrataci. krém zanechává ochranou vrstvu. Použití: aplikujte několikrát denně na ruce a paže HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177412954
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Krásné ruce 300ml
Havlíkova Apotéka – Krásné ruce 300ml
1025