Havlíkova Apotéka – Krásná slečna s klinickou studií 30ml

327 

Havlíkova Apotéka – Krásná slečna s klinickou studií 30ml od společnosti s předním postavením na trhu Havlíkova Apotéka je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Havlíkova Apotéka – Krásná slečna s klinickou studií 30ml v současnosti pořídíte za cenu 327 Kč.

Katalogové číslo: 8594177410066 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Krásná slečna s klinickou studií 30ml od známé kvalitní značky Havlíkova Apotéka , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Pro svůj obsah na bázi zinku je tenhle lehký krém určen pro mladou, problematickou pleť s výskyty akné a ekzému. Je vhodný také pro muže trpící aknózní a nečistou pletí. Působí na pleť protizánětlivě a navíc pomáhá regulovat tvorbu nadměrného mazu. Rychle se vstřebává, aplikuje se v malém množství. Použití: aplikujte ráno a večer v tenké vrstvě na vyčištěný obličej a krk. Krém je možné použít i lokálně na zanícená místa. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177410066
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Krásná slečna s klinickou studií 30ml
Havlíkova Apotéka – Krásná slečna s klinickou studií 30ml
327