Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 50ml

768 

Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 50ml od tohoto výrobce Havlíkova Apotéka lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 50ml – produkt momentálně prodáváme za 768 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411773 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 50ml od kvalitní značky Havlíkova Apotéka je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Tento krém inspirovaný 18. stoletím s lehkým složením obsahuje kombinaci mateří kašíčky, makadamiového oleje a klinicky ověřené látky Adipofill´inTM, která zjemňuje nosoretní vrásky a pozvedá čelistní kontury. Vhodný je pro ženy toužící po obnově čerstvého vzhledu pokožky. Po 2 měsících zjemní povrch pokožky až o 27,5% a redukuje hloubku vrásek až o 37,6%. Účinné složky: makadamiový olej, slunečnicový olej, makový olej, extrakt mateří kašičky a klinicky ověřená látka Adipofill´inTM. Použití: každé ráno a večer aplikujte tenkou vrstvu na na čistý krk a obličej. Vhodný je i pro lokální aplikaci na vysušená místa a každodenní užití. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411773
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Krásná kurtizána 50ml
Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 50ml
768