Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 30ml

597 

Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 30ml od našeho předního výrobce Havlíkova Apotéka je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 30ml , produkt koupíte ted u nás za 597 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411766 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 30ml od výrobce s dobrým jménem Havlíkova Apotéka je k dostání teď opravdu levně. Skvělý produkt s garancí kvality.

Tento krém inspirovaný 18. stoletím s lehkým složením obsahuje kombinaci mateří kašíčky, makadamiového oleje a klinicky ověřené látky Adipofill´inTM, která zjemňuje nosoretní vrásky a pozvedá čelistní kontury. Vhodný je pro ženy toužící po obnově čerstvého vzhledu pokožky. Po 2 měsících zjemní povrch pokožky až o 27,5% a redukuje hloubku vrásek až o 37,6%. Účinné složky: makadamiový olej, slunečnicový olej, makový olej, extrakt mateří kašičky a klinicky ověřená látka Adipofill´inTM. Použití: každé ráno a večer aplikujte tenkou vrstvu na na čistý krk a obličej. Vhodný je i pro lokální aplikaci na vysušená místa a každodenní užití. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411766
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Krásná kurtizána 30ml
Havlíkova Apotéka – Krásná kurtizána 30ml
597