Havlíkova Apotéka – Kouzelná studánka 200ml

345 

Havlíkova Apotéka – Kouzelná studánka 200ml od značky Havlíkova Apotéka je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Havlíkova Apotéka – Kouzelná studánka 200ml výhodně ted u nás za 345 Kč.

Katalogové číslo: 8594177412909 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Kouzelná studánka 200ml od kvalitního výrobce Havlíkova Apotéka je momentálně ve výhodné akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Hydratační odličovací voda s levandulí pro pleť žíznivou s tendecí tvorby šupinek a vysušení. Přípravek je také vhodný pro vysušenou pleť od slunce či stářím. Složka Pentavitin® stimulující hlavní geny kožní bariéry udržuje hloubkovou hydrataci pokožky až po 72 hodin a to díky jedinečné molekulární stavbě, která hydratuje pokožku, posiluje ji a zjemňuje povrch kůže. Voda je nedráždivá a zajistí odstranění make-upu, prachu a nečistot. Účinné složky: vitamin E, mateří kašička, levandule úzkolistá a Pentavitin®. Použití: naneste na odličovací tampon a jemně přetřete a očistěte pleť. Každé čištění ukončete opláchnutím pleti čistou vodou pro dokonalé vyčištění a prokrvení pleti pro nanesení krému. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177412909
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Kouzelná studánka 200ml
Havlíkova Apotéka – Kouzelná studánka 200ml
345