Havlíkova Apotéka – Hraběnčino sérum 30ml

732 

Havlíkova Apotéka – Hraběnčino sérum 30ml od značky Havlíkova Apotéka je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Havlíkova Apotéka – Hraběnčino sérum 30ml na našich stránkách za 732 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411070 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Hraběnčino sérum 30ml s pečetí kvality od Havlíkova Apotéka je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Sérum je určeno pro unavenou, stárnoucí a povadlou pleť se známkami dehydratace pokožky. Přírodní komplex účinných hydratačních komponent zajišťuje pleti potřebnou vlhkost a chrání ji před ztrátou vody – uleví dehydratované pleti, intenzivně ji regeneruje a přináší osvěžení a pohodu. Klinické studie potvrdily vyhlazení a vypnutí kůže, schopnost posílení její bariérové funkce, zjemnění povrchu kůže včetně vymizení suchých šupinek, a to při pravidelném používání již po dvou týdnech. Použití: aplikujte v tenké vrstvě na vyčištěný obličej a krk. (1.týden – 2x denně. 2.týden -1x denně, 3.týden -3x denně, dále postačí 2x týdně) HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411070
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Hraběnčino sérum 30ml
Havlíkova Apotéka – Hraběnčino sérum 30ml
732