Havlíkova Apotéka – Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml

383 

Havlíkova Apotéka – Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml od výrobce s dlouholetou historií Havlíkova Apotéka je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Havlíkova Apotéka – Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml – nyní nakoupíte za 383 Kč.

Katalogové číslo: 8594177410387 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml od skvělé a známé značky Havlíkova Apotéka je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Stimulační, málo pěnivý BIO šampon 13-ti nejúčinnějších rostlin, vybraných pro slinou regeneraci vlasů, jejich posílení a podporu růstu. Tento šampon šetrně pečuje o poškozené vlasy a pokožku hlavy, účinně podporuje růst vlasů a komplexně posiluje vlasovou pokožku. Výsledkem jsou nádherně zdravé a přirozeně lesklé vlasy. Vlasová pokožka je velmi komplexní oblast kůže. nikde jinde se v kůži nevyskytuje tolik mazových a potních žláz jako zde. Vlasová pokožka je pro vlasy zdrojem výživy. Díky jejímu kvalitnímu prokrvení je pro ni i vlasy zajištěné zásobování regenerujícími látkami. BIO šampony neobalují vlas ani jeho okolí. Tak Vaše pokožka může dýchat a vlas je správně hydratovaný, čímž získává na pružnosti a lesku. Použití: aplikujte malé množství do vlhkých vlasů a vmasírujte do pokožky, poté důkladně opláchněte. Upozorňujeme, že trvá dva měsíce, než si vlasy navyknou na novou péči a zbaví se chemických látek. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177410387
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Normální vlas.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml
Havlíkova Apotéka – Havlíkův šampon 13 rostlin 200ml
383