Havlíkova Apotéka – Český krém pro vytíženou pleť 50ml

318 

Havlíkova Apotéka – Český krém pro vytíženou pleť 50ml od přední značky Havlíkova Apotéka je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Havlíkova Apotéka – Český krém pro vytíženou pleť 50ml právě nyní za 318 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411407 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Český krém pro vytíženou pleť 50ml zboží dodává Havlíkova Apotéka je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Tento krém je vyvinut pro každodenní opakovanou aplikaci. Je vhodný jako podklad pod make-up, dá se použít také samostatně. Má uklidňující účinky. Použití: aplikujte na vyčištěný obličej, dekolt a krk v tenké vrstvě. Používejte ráno i večer. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411407
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Český krém pro vytíženou pleť 50ml
Havlíkova Apotéka – Český krém pro vytíženou pleť 50ml
318