Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml

383 

Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml od naší známé značky Havlíkova Apotéka je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml v akci za cenu 383 Kč.

Katalogové číslo: 8594177411001 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml od naší známé značky Havlíkova Apotéka , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Tento ocet je určen pro všechny typy vlasů, především pro vlasy suché, oslabené a bez lesku. Tradičně se používal k ošetření vlasů po mytí a odstranění zbytků mýdla. Je to účinný přírodní kondicionér. Použití: vlasovým otcem vymyjte zbytky šamponu a po krátkém působení důkladně spláchněte studenou vodu. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177411001
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova Apotéka - Bylinný vlasový ocet 200ml
Havlíkova Apotéka – Bylinný vlasový ocet 200ml
383