Havlíkova apotéka – Andělská tvář 50ml

768 

Havlíkova apotéka – Andělská tvář 50ml od společnosti se zárukou kvality Havlíkova Apotéka je k dostání výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Havlíkova apotéka – Andělská tvář 50ml momentálně v akci za 768 Kč.

Katalogové číslo: 8594177414552 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Havlíkova apotéka – Andělská tvář 50ml od našeho známého výrobce Havlíkova Apotéka je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Emulze pro vyhlazený vzhled pleti s obsahem extraktu z hlíz brambory a mateří kašičky je určena zejména pro suchou, dehydratovanou pleť a městem zatíženou pleť a to zejména zralou. Je také vhodná jako péče o pleť problematickou, kde je zapotřebí nastolit rovnováhu hydratace pleti. Lokálně doporučujeme k pravidelnému používání po dobu 30dnů. Nedoporučujeme používat pro aknózní pleť. Použití: Aplikujte večer v tenké vrstvě na vyčištěný obličej a krk.Krém je vhodné použít i lokálně na vysušená místa. HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTEKA Havlíkova přírodní apoteka čerpá z tradičních receptur věhlasného českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Síla je v přírodě, která nás obklopuje, to filozofie této přírodní kosmetiky. Při výrobě kosmetických produktů čerpá z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které zpracovává, si pěstuje v ekozahrádkách. Včelí produkty šetrně získává z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí. Klade také velký důraz na používání BIO surovin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Havlíkova Apotéka
  • EAN: 8594177414552
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml.  . . . . . . . . .
Havlíkova apotéka - Andělská tvář 50ml
Havlíkova apotéka – Andělská tvář 50ml
768