Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel – EDP 125 ml

2661 

Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel – EDP 125 ml od spolehlivého výrobce Guerlain je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel – EDP 125 ml k sehnání zrovna v akci za 2661 Kč.

Katalogové číslo: 3346470132245 Kategorie: , Štítek:

Popis

Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel – EDP 125 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Guerlain je právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Les Absolus D´Orient Oud Essentiel z kolekce Les Absolus D´Orient je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Obsahuje agarové dřevo (oud), růže, šafrán, kůže, cedr a pryskyřici olibanum. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Značka: Guerlain
  • EAN: 3346470132245
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cedrové dřevo, růže, šafrán, agarové dřevo (oud), olibanum, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel - EDP 125 ml
Guerlain Les Absolus D´Orient Oud Essentiel – EDP 125 ml
2661