Guerlain Idylle – EDP 75 ml

2519 

Guerlain Idylle – EDP 75 ml od předního výrobce Guerlain je právě teď za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Guerlain Idylle – EDP 75 ml v současnosti pořídíte za cenu 2519 Kč.

Katalogové číslo: 3346470143203 Kategorie: , Štítek:

Popis

Guerlain Idylle – EDP 75 ml od značky se skvělou pověstí Guerlain , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte bezpečně online.

Vůně Idylle od značky Guerlain je květinově-sladká vůně pro ženy, která přichází ve zlatém flakonu, připomínající kapku deště. Idylle odhaluje lektvar lásky, který je velmi sexy. Je to sprcha růží, lilií a pivoněk okořeněná trochou pačuli a svůdným pižmem. Na trh byla uvedena v roce 2009.

 

Informace o produktu

  • Značka: Guerlain
  • EAN: 3346470143203
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, růže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”lilie, pivoňka, frézie, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Guerlain Idylle - EDP 75 ml
Guerlain Idylle – EDP 75 ml
2519