Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování

516 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování od značky se skvělou pověstí Goldwell je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování v současnosti pořídíte za cenu 516 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275107 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování značky Goldwell lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Po použití na ručníkem vysušené vlasy podpoří držení a ohromující objem. Při použítí do suchých vlasů poskytuje pružnou plnost a tvar. Promnutí vlasů efekt obnoví. Přípravek nezatěžuje vlasy. Použití: Nastříkejte do vlhkých vlasů pro extra tvar a objem. Pro poddajný objem a extra tvar lze také nastříkat do suchých vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275107
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml - Objemový sprej na fénování
Goldwell StyleSign Ultra Volume Naturally Full 200ml – Objemový sprej na fénování
516