Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml – Sprej pro objem od kořínků

381 

Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml – Sprej pro objem od kořínků od kvalitní společnosti Goldwell je k dostání výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml – Sprej pro objem od kořínků momentálně v akci za 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275008 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml – Sprej pro objem od kořínků značky Goldwell je k dostání teď opravdu levně. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Stylingový sprej jednou pro vždy ukončí problémy se zplihlými a unavenými vlasy. Díky speciálním komplexům flexPROtec a microPROtec získá účes perfektní objem od samotných kořínků vlasů, zároveň pečuje o barvu, brání nežádoucímu blednutí a poskytuje ochranu před působením tepla. Vhodný pro normální i velmi jemné vlasy bez objemu. Použití: Přípravek nastříkejte do umytých, ručníkem vysušených vlasů, a to zejména ke kořínkům. Poté pokračujte v úpravě fénem či nechejte volně uschnout. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275008
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml - Sprej pro objem od kořínků
Goldwell StyleSign Ultra Volume Double Boost 200ml – Sprej pro objem od kořínků
381