Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml – Lak pro zvětšení objemu

381 

Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml – Lak pro zvětšení objemu od výrobce Goldwell je k dostání online za výhodnout cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml – Lak pro zvětšení objemu aktuálně za super cenu 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275077 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml – Lak pro zvětšení objemu od společnosti s výborným jménem Goldwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Tento lak poskytuje silné, ale flexibilní zpevnění. Dodává vlasům objem a chrání před vlhkostí. Použití: podle potřeby aplikujte do suchých vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275077
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml - Lak pro zvětšení objemu
Goldwell StyleSign Perfect Hold Big Finish 500ml – Lak pro zvětšení objemu
381