Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml – Uhlazující sprej na fénovaní

349 

Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml – Uhlazující sprej na fénovaní od skvělého výrobce Goldwell . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml – Uhlazující sprej na fénovaní – cena 349 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275442 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml – Uhlazující sprej na fénovaní od dodavatele s dobrým jménem Goldwell je právě teď za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Urychluje proces schnutí vlasů a zlepšuje jejich upravitelnost, vlasům dodává tvar a lehké zpevnění. Použití: aplikujte do ručníkem vysušených vlasů Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275442
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml - Uhlazující sprej na fénovaní
Goldwell StyleSign Just Smooth Smooth Control 200ml – Uhlazující sprej na fénovaní
349