Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml – Termální sérum ve spreji

381 

Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml – Termální sérum ve spreji od značky s dlouholetou tradicí Goldwell je k dostání výhodně. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml – Termální sérum ve spreji výhodně za skvělou cenu 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275244 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml – Termální sérum ve spreji od značky se skvělou pověstí Goldwell je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Poskytuje tepelnou ochranu až do 200°C a chrání vlasy před poničením vlivem vysokých teplot. Pro hedvábné účesy odolné proti vlhkosti po dobu až 24 hodin. Použití: aplikujte do suchých vlasů před jejich tepelnou úpravou. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275244
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling S tepelnou ochranou. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml - Termální sérum ve spreji
Goldwell StyleSign Just Smooth Sleek Perfection 100ml – Termální sérum ve spreji
381