Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml – Uhlazující balzám

349 

Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml – Uhlazující balzám od značky se skvělou pověstí Goldwell lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml – Uhlazující balzám zrovna nyní za cenu 349 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275237 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml – Uhlazující balzám od známého předního výrobce Goldwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Tento vyhlazující balzám zaručí dlouhotrvající vyhlazující efekt. Je tak ideálním pro vlnité vlasy, které dlouhodobě vyhladí. Navíc obsahuje speciální recepturu Thermo-Protect na ochranu proti tepelným vlivům a ochranu barvy. Použití: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Vyrovnejte fénem a kartáčem. Vlasy stylizujte kulmou či žehličkou. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275237
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml - Uhlazující balzám
Goldwell StyleSign Just Smooth Flat Marvel 100ml – Uhlazující balzám
349