Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml – Sprej na tvarování vln

349 

Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml – Sprej na tvarování vln od známého výrobce Goldwell je k dostání za výborné peníze. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml – Sprej na tvarování vln levně za 349 Kč.

Katalogové číslo: 4021609279396 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml – Sprej na tvarování vln od známého dodavatele Goldwell , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Stylingový sprej 2 v 1 pro vytvoření a zpevnění vln. Dlouhotrvající zpevnění vln, dokonce i v případě zvlnění přirozeně rovných vlasů. Zajišťuje tepelnou ochranu až do 200°C. Použití: aplikujte do ručníkem vysušených vlasů před jejich natáčením, lze také použít na závěr jako fixátor účesu. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609279396
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro definici vln. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml - Sprej na tvarování vln
Goldwell StyleSign Curls & Waves Twist Around 200ml – Sprej na tvarování vln
349