Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml – Krém pro strukturování účesů

349 

Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml – Krém pro strukturování účesů od naší známé značky Goldwell je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml – Krém pro strukturování účesů aktuálně zrovna za 349 Kč.

Katalogové číslo: 4021609275312 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml – Krém pro strukturování účesů od značky s dobrým jménem Goldwell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Pro vytváření zářivých strukturovaných účesů Použití: aplikujte do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609275312
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml - Krém pro strukturování účesů
Goldwell StyleSign Creative Texture Superego 75ml – Krém pro strukturování účesů
349