Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml – Suchý texturizační sprej

516 

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml – Suchý texturizační sprej od výrobce s mnohaletou tradicí Goldwell lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml – Suchý texturizační sprej levně za 516 Kč.

Katalogové číslo: 4021609279815 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml – Suchý texturizační sprej od známé značky Goldwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Sprej pro rozcuchaný vzhled s lehkou texturou. Vlas definuje, zpevňuje a dodává mu objem. Lze použít pro vytvoření vzdušného objemného stylu nebo druhý den po umytí vlasů. Použití: nastříkejte na suché vlasy a prsty vpracujte. Goldwell StyleSign Styling StyleSign obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609279815
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Goldwell StyleSign.  . . . . . . . . .
Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml - Suchý texturizační sprej
Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost 200ml – Suchý texturizační sprej
516