Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml – Letní sprej

343 

Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml – Letní sprej od spolehlivé značky Goldwell – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml – Letní sprej právě nyní za skvělou cenu 343 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061670 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml – Letní sprej od výrobce se skvělou pověstí Goldwell , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Letní sprej chrání před negativními účinky slunce a slané i chlorované vody. Poskytuje intenzivní hydrataci, vlasy jsou lesklejší, třpytivější, zdravější a hladší. Ideální pro vlasy barvené. obsahuje UV filtr olej z maracuji o vlasy pečuje a vyhlazuje je bezoplachové použití Použití: Pečlivě protřepte a nastříkejte do suchých nebo ručníkem osušených umytých vlasů. Následně vlasy pročešte. Přípravek nesmývejte. Používejte před a po pobytu na slunci. Goldwell Dualsenses Produkty jsou řešením s pohotovými výsledky jak na pohled, tak i na dotek. Ve všech přípravcích je zabudována barevná ochrana. Díky vylepšeným technologiím jsou šampóny šetrné jako čistá voda. Dále produkty zahrnují ty nejnovější vůně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061670
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Letní řada. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml - Letní sprej
Goldwell Dualsenses Sun Protect Spray 150ml – Letní sprej
343