Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas

381 

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas značky s tradicí a dobrou pověstí Goldwell – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas levně za 381 Kč.

Katalogové číslo: 4021609061281 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas od skvělé a známé značky Goldwell lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Olej pro krepatý vlas zajistí dosažení pocitu nadstandardně hebkých vlasů a jejich oslnivý lesk. Přípravek také poskytuje ochranu proti vlhkosti. Dualsenses Just Smooth Produkty zajistí ovladatelnost, zabránění krepatění, vytvoření lesku a nadstandardní hebkost vlasů. Jsou určeny pro krepaté a nepoddajné vlasy. Řada využívá olej z ořechů kukui z mimořádným hydratačním efektem. Poréznost vlasů vyrovnají aktivní látky, které zároveň uhlazují vlasy na povrchu, tímto se zajistí lepší ovladatelnost, snadnější rozčesávání a odolnost proti krepatění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Goldwell
  • EAN: 4021609061281
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Řada Goldwell Dualsenses.  . . . . . . . . .
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml - Olej pro krepatý vlas
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml – Olej pro krepatý vlas
381