Givenchy Gentleman Réserve Privée – EDP 100 ml

2179 

Givenchy Gentleman Réserve Privée – EDP 100 ml od skvělé značky Givenchy lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Givenchy Gentleman Réserve Privée – EDP 100 ml právě teď za cenu 2179 Kč.

Katalogové číslo: 3274872439078 Kategorie: , Štítek:

Popis

Givenchy Gentleman Réserve Privée – EDP 100 ml od značky Givenchy je pro vás pro vás právě dnes v akci. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Gentleman Réserve Privée od značky Givenchy je pánská dřevitá parfémová voda s květinovými podtóny. Citrusový úvod plný bergamotu vás přivítá svěžími tóny. V srdci rozkvétá vůně kosatce, kterou doplňuje hřejivě dřevitá vůně kaštanů. Originální a mužné tóny rafinované skotské whisky se prozáří jantarovými a dřevitými podtóny. Gentleman Réserve Privé je vůně plná šarmu, která je obrazem sebevědomé mužnosti a elegance. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Givenchy
  • EAN: 3274872439078
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, kaštany”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”whisky, dřevité tóny, jantar”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}.  . . . . . . . . .
Givenchy Gentleman Réserve Privée - EDP 100 ml
Givenchy Gentleman Réserve Privée – EDP 100 ml
2179