Giorgio Armani Sì – EDP 150 ml

3024 

Giorgio Armani Sì – EDP 150 ml od kvalitní značky Giorgio Armani je k dispizici za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Giorgio Armani Sì – EDP 150 ml za výhodnou cenu 3024 Kč.

Katalogové číslo: 3614270952654 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Sì – EDP 150 ml od společnosti s předním postavením na trhu Giorgio Armani je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Parfémová voda Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. Sì je neodolatelnou vonnou záležitostí, která je určena všem charismatickým ženám, které jsou samy sebou, žijí naplno za každých okolností a nebojí se plnit si své sny. „Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše,“ říká o své vůni Giorgio Armani. Na trh byla vůně uvedena v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614270952654
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, ambroxan, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, frézie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová, chyprová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”listy černého rybízu”}}.  . . . . . . . . .
Giorgio Armani Sì - EDP 150 ml
Giorgio Armani Sì – EDP 150 ml
3024