Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml – Jemný šampon

440 

Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml – Jemný šampon od dodavatele s dobrým jménem Gestil je k dostání online za výhodnout cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml – Jemný šampon momentálně k dispozici za 440 Kč.

Katalogové číslo: 4404 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml – Jemný šampon od značky s dlouholetou historií Gestil je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Šampon s obsahem přes 95 % přírodních látek je vhodný pro všechny typy vlasů i pro každodenní použití. Aktivní látky: kyselina hyaluronová ovesný extrakt rýžové proteiny výtažky z ženšen, goji, grapefruitu a pomeranče Návod k použití: Přiměřené množství šamponu aplikujte rovnoměrně do mokré vlasové pokožky a vlasů. Promasírujte a pečlivě opláchněte. Šampon lze používat denně. Neobsahuje: SLES, PEG, PPG, silikony, parabeny a umělá barviva. Gestil Care Šetrná profesionální linie založená na přírodních aktivních složkách bez parabenů, umělých barviv a umělé parfemaci. Gestil Care se stala známou díky vysoce kvalitním surovinám obsažených v jednotlivých formulích. Každý produkt vznikl díky vědeckému výzkumu a spolupráci s kadeřnickými salony již od roku 1994. Gestil Care je oceňována především jako nefarmakologická pomoc při řešení potíží s vlasy a vlasovou pokožkou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Gestil
  • EAN: 4404
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Normální vlas. Řada Gestil Care.  . . . . . . . . .
Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml - Jemný šampon
Gestil Care Green Daily Shampoo 250ml – Jemný šampon
440