Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml – Čistící tonikum

750 

Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml – Čistící tonikum od přední společnosti Gestil , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml – Čistící tonikum – můžete mít za 750 Kč.

Katalogové číslo: 8033254495034 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml – Čistící tonikum od skvělé a známé značky Gestil je právě nyní na našich stránkách v akci. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Čisticí ošetření pro vlasovou pokožku s přebytkem kožního mazu a nečistot. Jemně čistí a osvěžuje povrch vlasové pokožky. Rozpouští a reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu, který ucpává folikuly. Výsledek ošetření: čisté folikuly a vlasové kořínky jsou schopny absorbovat výživné látky z následného ošetřeníměkkost vlasů pokožka zůstává regenerovaná a hydratovaná Aktivní látky: extrakt z měsíčku a hamamelisu menthol komplex čistících aktivních složek Návod k použití: Aplikujte přiměřené množství produktu na suchou vlasovou pokožku, rovnoměrně na celý povrch a jemně masírujte. Důkladně opláchněte a poté umyjte vhodným šamponem. Použijte jednou nebo dvakrát týdně. Neobsahuje: Parabeny, parfemaci a umělá barviva. Gestil Care Šetrná profesionální linie založená na přírodních aktivních složkách bez parabenů, umělých barviv a umělé parfemaci. Gestil Care se stala známou díky vysoce kvalitním surovinám obsažených v jednotlivých formulích. Každý produkt vznikl díky vědeckému výzkumu a spolupráci s kadeřnickými salony již od roku 1994. Gestil Care je oceňována především jako nefarmakologická pomoc při řešení potíží s vlasy a vlasovou pokožkou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Gestil
  • EAN: 8033254495034
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Gestil Care.  . . . . . . . . .
Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml - Čistící tonikum
Gestil Care 1.1 Deep Cleansing Serum 1000ml – Čistící tonikum
750