Gamma Piú Rainbow – Antistatická žehlička

1650 

Gamma Piú Rainbow – Antistatická žehlička od značky s dlouholetou tradicí Gamma Piú je u nás k dostání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Gamma Piú Rainbow – Antistatická žehlička výhodně za super cenu 1650 Kč.

Popis

Gamma Piú Rainbow – Antistatická žehlička od společnosti s předním postavením na trhu Gamma Piú , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Skoncujte s rozlétanými vlasy! Tato antistatická žehlička s pohyblivými plotnami Vám pomůže zamezit “fly-away” efektu Vašich vlasů. Její teplotu můžete ovládat pomocí elektronického ovládání uzamknout ji lze díky inovativnímu zamykacímu tlačítku. Technické parametry: výkon: 43 W, 100-240 V teplota: 230° C zjemňující efekt duhové antistatické provedení vysoké teploty s elektronickým ovládáním Gamma Più Gamma Più je předním výrobcem profesionálních fénů a dokonce i po 30 letech odborných zkušeností jejich fény stále foukají nový, čerstvý vzduch. Výsledkem jejich neustálého výzkumu technologických inovací jsou špičkové produkty. Vývoj, výroba a kontrola jsou plně implementovány v jejich továrně a to je jejich klíčem k dosažení vysoké kvality. Komponenty jsou pečlivě vybrány pro vytvoření bezpečných produktů. Jsou striktně testovány a kontrolovány jeden po druhém, aby se výrobci ujistili, že jsou naprosto spolehlivé. Tato firma se vždy snaží být blízko profesionálům i jejich klientům. Její výrobky kombinují veškeré zkušenosti a pevnost shromážděné během 30 let v profesionálním průmyslu. Gamma Più přináší novou exkluzivní řadu produktů, jejichž největšími přednostmi jsou inovace, kvalita a styl.

 

Informace o produktu

  • Značka: Gamma Piú
  • EAN: 3356
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Gamma Piú Rainbow - Antistatická žehlička
Gamma Piú Rainbow – Antistatická žehlička
1650