Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm – Duhová bublinková kulma

1710 

Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm – Duhová bublinková kulma od přední společnosti Gamma Piú je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm – Duhová bublinková kulma aktuálně zrovna za 1710 Kč.

Katalogové číslo: 8021660008764 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm – Duhová bublinková kulma od značky s dlouholetou historií Gamma Piú – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Antistatická duhová bublinková kulma pro dokonalé kadeře. Antistatické provedení snižuje elektrostatický účinek na vlasy. Ergonomická protiskluzová “anti-burning” rukojeť zajistí bezpečnější uchopení a použití usnadní i osvětlený spínač. Technické parametry: výkon: 25-30 / 28-31 W, 100-240 V teplota: 200° C zjemňující efekt duhové antistatické provedení vysoké teploty ideální pro vlasové prstýnky průměr: 33mm Gamma Più Gamma Più je předním výrobcem profesionálních fénů a dokonce i po 30 letech odborných zkušeností jejich fény stále foukají nový, čerstvý vzduch. Výsledkem jejich neustálého výzkumu technologických inovací jsou špičkové produkty. Vývoj, výroba a kontrola jsou plně implementovány v jejich továrně a to je jejich klíčem k dosažení vysoké kvality. Komponenty jsou pečlivě vybrány pro vytvoření bezpečných produktů. Jsou striktně testovány a kontrolovány jeden po druhém, aby se výrobci ujistili, že jsou naprosto spolehlivé. Tato firma se vždy snaží být blízko profesionálům i jejich klientům. Její výrobky kombinují veškeré zkušenosti a pevnost shromážděné během 30 let v profesionálním průmyslu. Gamma Più přináší novou exkluzivní řadu produktů, jejichž největšími přednostmi jsou inovace, kvalita a styl.

 

Informace o produktu

  • Značka: Gamma Piú
  • EAN: 8021660008764
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm - Duhová bublinková kulma
Gamma Piú Iron Bubble Rainbow 33mm – Duhová bublinková kulma
1710