Framesi Rigenol 500ml – Kondicionér pro všechny typy vlasů

425 

Framesi Rigenol 500ml – Kondicionér pro všechny typy vlasů od spolehlivé značky Framesi , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Framesi Rigenol 500ml – Kondicionér pro všechny typy vlasů – nyní pořídíte za 425 Kč.

Katalogové číslo: 8032505873669 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Rigenol 500ml – Kondicionér pro všechny typy vlasů od této spolehlivé značky Framesi je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Jemný mléčný krém, který proniká do hloubky vlasů, vyrovnává a upevňuje jejich strukturu. Příjemná konzistence přípravku umožňuje optimální aplikaci po celé délce vlasů, které jsou po jeho použití velmi dobře rozčesatelné. Přednosti: silná hydratace a regenerace perfektní uzavření struktury vlasů snadná rozčesatelnost vlasů vysoký obsah aminokyselin vyživujících vlas do hloubky eliminace statické elektřiny vlasů Použití: Vlasy umyjte vhodným šamponem a vytampónujte ručníkem. Kondicionér rovnoměrně aplikujte do vlhkých vlasů, nechte působit několik minut, potom důkladně opláchněte. Rigenol – Regenerace vlasů Intenzivní ošetření vlasů, které vyrovnává a zpevňuje jejich strukturu. Zajišťuje velmi dobrou rozčesatelnost vlasů, lesk, hebkost a poddajnost, což maximálně zvyšuje atraktivitu každého účesu. Eliminuje statickou elektřinu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505873669
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Framesi Rigenol.  . . . . . . . . .
Framesi Rigenol 500ml - Kondicionér pro všechny typy vlasů
Framesi Rigenol 500ml – Kondicionér pro všechny typy vlasů
425