Framesi Morphosis SET Restructure – Šampon + Kondicionér 1000ml

1485 

Framesi Morphosis SET Restructure – Šampon + Kondicionér 1000ml s pečetí kvality od Framesi lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Framesi Morphosis SET Restructure – Šampon + Kondicionér 1000ml v akci za 1485 Kč.

Katalogové číslo: 6729 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis SET Restructure – Šampon + Kondicionér 1000ml zboží dodává Framesi , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Set Framesi Morphosis Restructure obsahuje: Šampon Framesi Morphosis Restructure 1000 ml Kondicionér Framesi Morphosis Restructure 1000 ml Šampon Framesi Morphosis Restructure Šampon z řady Restructure poskytuje během mytí hloubkové vyživení a obnovu vlasového vlákna. Nese sladko-dřevitou vůni se stopami růží a ovoce. Kondicionér Framesi Morphosis Restructure Obnovující kondicionér slouží jako následná péče po umytí vlasů šamponem z řady Restructure. Zajistí vlasovému vláknu hloubkovou regeneraci, a to ve všech jeho částech od kořínku až ke konečku. Nese sladko-dřevitou vůni se stopami růží a ovoce. Aktivní složky řady Restructure: Výtažek z rýže – zajišťuje výživu vlasům. Veganský kolagen – povzbuzuje aktivitu buněk a chrání je před stárnutím. Peptidy a aminokyseliny – přestavují a doplňují keratin. MORPHOSIS RESTRUCTURE Slabé, křehké a poškozené vlasy snadno získají ztracenou sílu a vitalitu s obnovujícími přípravky z řady Restucture. Ty cílí přímo na postižená místa ve struktuře vlasu, účinně je vyplňují a zacelují a výsledkem jsou pak maximálně zdravé a lesklé vlasy. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6729
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Restructure.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis SET Restructure - Šampon + Kondicionér 1000ml
Framesi Morphosis SET Restructure – Šampon + Kondicionér 1000ml
1485