Framesi Morphosis SET Color Protect – Šampon + Kondicionér 1000ml

1485 

Framesi Morphosis SET Color Protect – Šampon + Kondicionér 1000ml od tohoto skvělého výrobce Framesi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Framesi Morphosis SET Color Protect – Šampon + Kondicionér 1000ml aktuálně výhodně za 1485 Kč.

Katalogové číslo: 6730 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis SET Color Protect – Šampon + Kondicionér 1000ml s pečetí kvality od Framesi – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Set Framesi Morphosis Color Protect obsahuje: Šampon Framesi Morphosis Color Protect 1000 ml Kondicionér Framesi Morphosis Color Protect 1000 ml Šampon Framesi Morphosis Color Protect Šampon na barvené vlasy zajistí během mytí nejen důkladné čištění, ale zároveň funguje jako ochrana před nežádoucím blednutí. Nabízí také notnou dávku hydratace a výživy. Ve vlasech zanechává příjemnou vůni po ovoci a lučních a cedrových tónech. Kondicionér Framesi Morphosis Color Protect Ochranný a zároveň vysoce hydratační kondicionér pro jemné či normální barvené vlasy podpoří a zachová stálost a intenzitu barvy, také propůjčí vlasům perfektní lesk a zajistí jim snadnou ovladatelnost. Mimo jiné účinné látky je obohacen o bambucké máslo a vitamín E. Zanechává příjemnou vůni po ovoci a lučních a cedrových tónech. Aktivní složky řady Color Protect: Výtažek z malin – podporuje přirozený objem vlasů. Olivy – poskytují antioxidační účinek. MORPHOSIS COLOR PROTECT Působením nejrůznějších vlivů, jako jsou voda, slunce či teplo, ztrácí barvený vlas na intenzitě a lesku a stává se porézním a matným. Abychom tomu zabránili je důležité použití speciálních přípravků, které barvené vlasy ochrání. A přesně k tomuto slouží řada Color Protect. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 6730
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Color Protect.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis SET Color Protect - Šampon + Kondicionér 1000ml
Framesi Morphosis SET Color Protect – Šampon + Kondicionér 1000ml
1485