Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml – Detoxikační esence

357 

Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml – Detoxikační esence od spolehlivé značky Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml – Detoxikační esence aktuálně za 357 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681030 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml – Detoxikační esence od známého dodavatele Framesi , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Nečistoty, usazeniny a toxiny dokáží bezpochyby citlivou vlasovou pokožku pěkně potrápit. Pro její důkladnou detoxikaci a odstranění všeho nepotřebného tak perfektně poslouží esence z řady Scalp. Mimo další klíčové látky je obohacena o citronový olej a vitamín E. Zanechává ve vlasech svěží vůni máty, mentolu a tea trea. Pro podporu účinku doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Scalp. Aktivní složky: Výtažek z arniky – brání vzniku lupů a zvýšené tvorbě mazu. Zrníčka kiwi a kávy – působí regeneračně na pokožku hlavy. Minerál zeolit – navazuje těžké kovy. Vitamín B12 v mikrokapslích – zajistí pokožce pocit zklidnění. Použití: Esenci naneste před mytím vlasů na suchou vlasovou pokožku, promasírujte a poté opláchněte. MORPHOSIS SCALP Přípravky z řady Scalp lze označit za základ vlasové péče. Starají se totiž o rovnováhu a zdraví vlasové pokožky, která je alfou a omegou pro vitální a skvěle vypadající vlasy. Maximálně čistí pokožku hlavy, na které se usazují nejen nečistoty, ale také odumřelé buňky. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681030
  • Další vlastnosti: Typ vlasů Citlivá pokožka. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Scalp.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml - Detoxikační esence
Framesi Morphosis Scalp Detox Essence 150ml – Detoxikační esence
357