Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml – Zklidňující šampon pro citlivou pokožku

793 

Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml – Zklidňující šampon pro citlivou pokožku značky s tradicí a dobrou pověstí Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml – Zklidňující šampon pro citlivou pokožku výhodně za skvělou cenu 793 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681115 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml – Zklidňující šampon pro citlivou pokožku od kvalitní značky Framesi je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Citlivé vlasové pokožce navodí okamžité zklidnění šampon s fyziologickým pH Scalp Destress. Během mytí působí velmi šetrně, ale maximálně důkladně. Mimo další klíčové látky je obohacen o rostlinný glycerin a výtažky z heřmánku a lékořice. Zanechává svěží vůni máty, mentolu a tea trea. Pro podporu účinku doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Scalp. Aktivní složky: Výtažek z arniky – brání vzniku lupů a zvýšené tvorbě mazu. Zrníčka kiwi a kávy – působí regeneračně na pokožku hlavy. Minerál zeolit – navazuje těžké kovy. Vitamín B12 v mikrokapslích – zajistí pokožce pocit zklidnění. MORPHOSIS SCALP Přípravky z řady Scalp lze označit za základ vlasové péče. Starají se totiž o rovnováhu a zdraví vlasové pokožky, která je alfou a omegou pro vitální a skvěle vypadající vlasy. Maximálně čistí pokožku hlavy, na které se usazují nejen nečistoty, ale také odumřelé buňky. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681115
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Citlivá pokožka. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Scalp.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml - Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
Framesi Morphosis Scalp Destress Shampoo 1000ml – Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
793