Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml – Restrukturační šampon

966 

Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml – Restrukturační šampon od tohoto předního výrobce Framesi lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml – Restrukturační šampon na našich stránkách za 966 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681153 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml – Restrukturační šampon od značky s dlouholetou tradicí Framesi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Šampon z řady Restructure poskytuje během mytí hloubkové vyživení a obnovu vlasového vlákna. Nese sladko-dřevitou vůni se stopami růží a ovoce. Pro maximální účinek je vhodné podstoupit salónovou péči Restructure 1-2-3 s okamžitým efektem a následné použití přípravků z řady Restructure v domácím prostředí. Aktivní složky: Výtažek z rýže – zajišťuje výživu vlasům. Veganský kolagen – povzbuzuje aktivitu buněk a chrání je před stárnutím. Peptidy a aminokyseliny – přestavují a doplňují keratin. MORPHOSIS RESTRUCTURE Slabé, křehké a poškozené vlasy snadno získají ztracenou sílu a vitalitu s obnovujícími přípravky z řady Restucture. Ty cílí přímo na postižená místa ve struktuře vlasu, účinně je vyplňují a zacelují a výsledkem jsou pak maximálně zdravé a lesklé vlasy. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681153
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Restructure.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml - Restrukturační šampon
Framesi Morphosis Restructure Shampoo 1000ml – Restrukturační šampon
966